خرید پروفیل استیل304 و قیمت قوطی

خریدپروفیل استیل304

 

خرید پروفیل استیل304 به صورت عمده و شاخه ای از شرکت بازرگانی توان استیل امکان پذیر است.

مقدمه : پروفیل از جمله آهن‌ آلاتی است که کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد. و به همین دلیل خرید پروفیل استیل304 از شرکتی معتبر و آگاهانه یک امر ضروری محسوب می‌ گردد. عناصر شیمیایی کروم، آهن و کربن مواد اصلی قوطی استیل را تشکیل می دهند. و می‌ تواند برای اتصال ساده دو قطعه بسیار پر کاربرد و مورد استفاده قرار گیرند.

و همچنین باید گفت در خرید پروفیل استیل304 و قیمت آن با توجه به وزن و نوع پروفیل استیل معین می گردد و در تقسیم بندی انواع آن به نوع باز و یا بسته تقسیم می شود.

این محصولات استیل به واسطه شکل ظاهری و نوع به نام‌ های پروفیل استیل باز و پروفیل استیل بسته شناخته می شوند. پروفیل استیل باز دارای ضخامت‌ های گوناگونی است که در صنعت ساختمان بسیار پر کاربرد دارد. و از این گروه تیر آهن ها و نبشی ها در ساخت انبار و سوله ها را می توان ذکر کرد.

پروفیل های استیل بسته به شکل مربع و قوطی در معماری و فضا سازی داخل ساختمان کاربرد خاصی را دارند که معمولا به صورت نرده راه پله ها و بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرند، برای آگاهی از قیمت و خرید پروفیل استیل304 شما از فروشگاه اینترنتی توان استیل قیمت آن ها را روزانه بررسی کنید.

 

 

خرید پروفیل استیل304 و قیمت و نکات کلیدی

 

  • برای برآورد قیمت و خرید قوطی استیل304 باید به نکات خاصی توجه کرد. و در خرید آن حتما به ابعاد، وزن و طول هر شاخه دقت کنید که به صورت کیلوگرم محاسبه می‌ گردد.
  • البته اگر این محصولات از طریق واردات وارد کشور شوند هزینه های گمرکی و ارزی نیز در تعیین قیمت و خرید این محصولات برآورد می گردند.
  • پروفیل استیل از نوع فولاد ضد زنگ است که با توجه به نوع عناصری که در تولید آن به کار رفته است یعنی جنس و نوع آلیاژ مورد استفاده های گوناگون قرار می گیرد. دوام و سختی پرو فیل در همه انواع کاربرد های آن معمولا مورد توجه خریداران است. و این ویژگی‌ ها باعث قیمت متفاوت پروفیل و قوطی استیل گردیده است.
  • در خرید انواع قوطی‌ ها و پرو فیل ها که کاربرد وسیعی دارند باید آگاهانه از کیفیت و معتبر بودن برند آن ها اطمینان حاصل کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید زیرا در محاسبه قیمت و خرید استیل، کیفیت همیشه از اهمیت بسزایی برخوردار است، در نتیجه اعتبار و کیفیت محصول هم در تعیین قیمت و خرید پرو فیل های استیل تاثیر گذار است.

 

لیست محصولات در خرید پروفیل و قوطی استیل 304

خرید پروفیل استیل 304 (ساموین) به صورت شاخه ای و تنی در شرکت بازرگانی توان استیل برای خریداران محترم امکان پذیر است. البته لازم به ذکر است که قیمت خرید به صورت شاخه ای با قیمت خرید تنی متفاوت است. و در صورت خرید تنی قیمت مناسب تری توسط کارشناسان ما به شما ارائه می گردد.

لیست موجودی پروفیل استیل شرکت بازرگانی توان استیل

پروفیل استنلس استیل 304 ساموین

نام محصول ضخامت وزن موجودی انبار
پروفیل 304 40*40 -0/7 5/130 موجود انبار
پروفیل 304 40*40 -0/8 5/940 موجود انبار
پروفیل 304 40*40 -1 7/640 موجود انبار
پروفیل 304 40*60 -1/2 11/090 موجود انبار
پروفیل 304 30*30 -1 5/472 موجود انبار
پروفیل 304 20*20 -1 3/630 موجود انبار
پروفیل 304 30*10 -1 3/633 موجود انبار

 

کاربرد پروفیل و قوطی استیل 304

درمورد کاربرد پرو فیل‌ های استیل باید گفت این فلزات از جمله پرطرفدارترین‌ محصولات استیل ضد زنگ در بازار هستند. جنس و کیفیت فوق‌ العاده‌ و قابلیت جوش‌ پذیری و انعطاف‌ پذیری بالای این فلزات از نکات مثبت در کاربرد و خرید قوطی استیل304 است. با آگاهی از این موارد شما می توانید خریدی مقرون به صرفه و با توجه به نیاز خود را انجام دهید. و به عنوان نمونه انواع ضد زنگ پروفیل و قوطی استیل را می توان در بالکن ها، درب و پنجره ها و انواع حفاظ ها در معماری ساختمان ها و اماکن عمومی مشاهده کرد.

اگر سطح مقطع قوطی استیل به شکل دایره بود شما آن را به نام لوله استیل می‌ توانید استفاده کنید. لوله استیل، ورق استیل، پروفیل استیل همگی در این گروه فلزات ضد زنگ جای دارند.

علت نام گذاری آن ها بر اساس کاربرد و شکل ظاهری قطعه مشخص می‌ گردد. و برای خرید پروفیل و قوطی استیل 304 بهتر است با آگاهی از یک سایت و برند معتبر به صورت آنلاین و اینترنتی خریدی آسان انجام دهید .

قیمت پروفیل و قوطی استیل با توجه به کاربردی که در صنعت دارد می تواند متفاوت محاسبه گردد. پروفیل استنلس استیل 304 برای صنعت‌ داران ارزش ویژه ای دارد و ظاهر فوق‌ العاده جذاب یک پروفیل استاندارد شما از انتخاب آن پشیمان نمی کند. با توجه به مقاومت و دوام بی‌ نظیر قوطی و پروفیل استیل کاربرد آن در بازار امروز امری بسیار متداول است. خاصیت ضد زنگ و دوام بالا و قابلیت باز یافتی مجدد این فلزات از مهمترین نکات در تهیه و استفاده آنها است.

 

 

جمع بندی پایانی:

قیمت پروفیل استیل304 با توجه به خواص، انواع، کاربرد و بسیاری از موارد دیگر می‌ تواند متفاوت تعیین گردد. و نکته‌ ای که باید به آن توجه ویژه داشت استانداردها و ویژگی‌ های متفاوت آنهاست. در نتیجه اختلاف قیمت هر کدام از پروفیل‌ های استیل بر اساس شکل ،رنگ ،وزن و… معین می گردد. پروفیل یک نوع مقطع با شکل متفاوت مربع یا مستطیل شکل است. پروفیل‌ های باز و پروفیل‌ های استیل بسته هر کدام در ضخامت‌ های متفاوت ساخته و تولید می گردند و در صنعت کاربرد دارند.

از نظر ابعاد، طول و عرض‌ های متفاوت پروفیل و قوطی استنلس استیل 304 به صورت آنلاین در فروشگاه توان استیل با قیمت مناسب موجود است. .