خرید و قیمت لوله های استنلس استیل 304

خرید و قیمت لوله های استنلس استیل 304

معیارهای تعیین قیمت لوله های استیل

خرید با کیفیت و قیمت ارزان لوله های استنلس استیل هدفی است پر سود برای کلیه اصنافی که مصرف کننده اصلی یا فروشنده عمده می باشند. لوله های استنلس استیل 304 در سایزها و ضخامت های مختلف در بازار قیمت گذاری و به فروش میرسد. فروش لوله های استنلس استیل 304 هم به صورت شاخه ای و هم به صورت عمده امکان پذیر می باشد. برای خرید لوله های استنلس استیل 304  باید بر اساس کاربرد صنعتی یا دکوراتیو آنها میزان مقاومت و توانایی تحمل فشار و انعطاف پذیری آنها را سنجید. این اطلاعات به ما امکان انتخاب بهترین گزینه را داده و ریسک اتلاف هزینه را به حداقل می رساند.

 

                          لیست موجودی  لوله استیل دکوراتیو  شرکت بازرگانی توان استیل    

لیست موجودی لوله استیل دکوراتیو  شرکت بازرگانی توان استیل   

لوله استنلس استیل گرید 304 درزدار  ( محصولات  شرکت ساموین sumwin   چین )
        سایز لوله              اندازه    ضخامت( سایز اینج)         وزن ( گرم)
 لوله استیل 51            6 متری               0/5             3/790
 لوله استیل 51            6 متری             0/55             4/100
 لوله استیل 51                 6 متری               0/6             4/370
 لوله استیل 51            6 متری               0/7             5/180
 لوله استیل 51            6 متری               0/8             5/950
 لوله استیل 38            6 متری               0/5             2/810
 لوله استیل 38            6 متری             0/55             3/050
 لوله استیل 38            6 متری               0/6             3/240
 لوله استیل 38            6 متری               0/8             4/420
 لوله استیل 16            6 متری              0/35             0/820
 لوله استیل 16            6 متری               0/6             1/370
  ”     استیل 25            6 متری               0/6             2/190
 ”      استیل 25            6 متری                0/7             2/560
  ”     استیل 25            6 متری               1میل            3/600
  ”     استیل 20            6 متری              1میل            2/830

 

 

معیار سنجش  انعطاف و استحکام لوله های استنلس استیل 304

لوله های استنلس استیل 304 توانایی تحمل پایین ترین نقطه مقاومت به میزان 205 مگا پاسکال را دارند. همچنین پایین ترین حالت انعطاف پذیری آنها 515 مگا پاسکال است.

 

سنجش مقاومت واستحکام لوله های استنلس استیل

لوله های استنلس استیل 304 دارای مقاومت در درجه حرارت بالا در حدود 870 درجه سانتیگراد هستند. که این ارقام در واقع به ما اطلاعات مفیدی می دهد. که بدانیم لوله های استنلس استیل تا چه میزان در شرایط مختلف می توانند استحکام و مقاومت داشته باشند. داشتن آگاهی های ساختاری انتخاب را برای خریداران غیر متخصص ساده تر می نماید.

 

کاربرد لوله های استنلس استیل 304

لوله های استنلس استیل 304 یکی از انواع لوله های استیل هستند. لوله های استنلس استیل 304 دربرابر خوردگی و زنگ زدگی بخصوص در مناطق شمالی کشور دارای رطوبت و نم بالاتری اند مقاوم هستند. در نتیجه درمناطق با آب و هوای خشک کمتر مورد استفاده قرار میگیرند.

 مثال : به کاربرد دکوراتیو  لوله های استنلس استیل 304 در راه پله یا بالکن ها ساختمان ها، ورودی بانک ها می توان اشاره کرد.

 

مزیت لوله های استنلس استیل 304

با شناخت و انتخاب هوشمندانه مزیت لوله های استنلس استیل 304 می توانیم در کاهش هزینه و وقت صرفه جویی کنیم. نواحی شرجی و مرطوب بعلت بارش ممتد باران در فصول سرد هوای نمناک دارند. معمولا در آب و هوای مرطوب و نمدار کاربرد هر آلیاژی در گذر زمان منجر به خوردگی و پوسیدگی می گردد. کاربرد و انتخاب نابجا مواد همواره توام با پرداخت هزینه های گزاف و دوباره کاری خریداران می گردد. در نتیجه آگاهی و شناخت و مزیت های انواع لوله های استنلس استیل دارای اهمیت بسزایی است.

 

فرایند ساخت لوله های استنلس استیل

در فرایند تولید و ساخت لوله های استنلس استیل باید اطلاعات لازم را داشت. به نحوی که این لوله ها در کجا و به چه نحوی مورد استفاده قرارمی گیرند. در انتخاب لوله های استیل مشخص می گردد چه نوع فولادی و با چه نسبت  ترکیب آلیاژی ساخته شود. عوامل سختی و انعطاف و مقاومت لوله های استنلس استیل به میزان ترکیب عناصر  آهن ، کربن ، نیکل بستگی دارد.

 

نکات کلیدی برای فروشندگان و خریداران لوله های استیل 304

لوله های استنلس استیل 304 طی فرایند واردات بازرگانی و از طریق راه دریایی وارد بندر و اداره گمرک می گردد. در فروش لوله های استنلس استیل شناخت برند و کیفیت لوله اهمیت بسزایی دارد. آگاهی از کیفیت محصول در فرایند فروش نیز بی تاثیر نیست. برند های با کیفیت همواره مورد استقبال خوب خریداران قرار می گیرند.

شناخت یکی از پرفروش ترین برند های تولید کننده لوله های استنلس استیل

از پر فروش ترین شرکت های تولید کننده انواع لوله های استنلس استیل 304 برند SUMWIN در کشور چین است.

لوله ها استنلس استیل 304 SUMWIN  در بسته بندی های بسیار مناسب روانه بازار می گردد. بعد از گذراندن مراحل گمرکی در انبار مرکزی بازرگانی توان استیل قرار میگیرد. سپس آماده عرضه و پخش عمده به خریداران می گردد.

 

عوامل موثر در قیمت لوله های استنلس استیل 304

قیمت لوله های استنلس استیل 304 تحت تاثیر مستقیم میزان نوسانات ارزی بازار قرار دارد. عوامل دیگر نوسانات ارز و ارزش پول ملی کشور و هزینه ها است. که طی فرایند خرید از کشور مبدا ایجاد می گردد. هزینه های گمرک، درصد ارزش افزوده تعیین شده فاکتورهای بعدی است.  نوسانات ارزی و ارزش پول ملی کشورها از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت  استیل هستند.

 

مراحل واردات لوله های استیل 304 به اختصار 

  • سفارش و خرید لوله های استنلس استیل 304 از کمپانی مورد نظر در کشور مبدا و تولید کننده
  • ارسال حواله های بانکی پرداختی و تبدیل آنها به ارز رایج از طریق صراف ها
  • فرایند بارگیری از کشور مبدا و واردات و ارسال به کشور مقصد
  • میزان هزینه های گمرکی و درصد ارزش افزوده

جمع بندی :

با رشد علم و تکنولوژی ضرورت مسافرت های پر هزینه برای فرایند خرید و فروش لوله های استنلس استیل به پایان رسیده است. شرکت بازرگانی توان استیل در این زمینه شریک و همراه شما خواهد بود.

شرکت بازرگانی توان استیل طی عملیات پیشرفته خرید و فروش انواع لوله های استنلس استیل 304، پروفیل و قوطی استنلس استیل 304 و ورق استنلس استیل 304 را تسهیل کرده است.

با توجه به مطالب ذکر شده آگاهی های لازم  را در زمینه  آشنایی با لوله های استنلس استیل 304 داده شد. روش کنترل کیفیت و نحوه قیمت گذاری لوله های استنلس استیل، روش خرید لوله های استنلس استیل به شما گفتیم. کمک به انتخاب بهترین شرکت وارد کننده با تخصیص حداقل هزینه از اهداف ماست.