گالری محصولات استیل

محصولات استنلس استیل

گالری محصولات استیل شامل کلیه محصولات استنلس استیل موجود در شرکت بازرگانی توان استیل است.

محصولات استیل ما شامل : لوله، پروفیل و ورق استیل 304 است.

استنلس استیل و محصولات استیل 304، صد در صد قابل بازیافت هستند و دارای کمترین نرخ انتشار گاز های گلخانه ای بوده و آلیاژ سبز نامیده می گردند. در واقع این گروه از فلزات به طبیعت و محیط زیست آسیبی وارد نمی کنند. پس به عنوان یکی از مترقی ترین و بهترین مواد در بازار مورد رقابت و عرضه هستند و آینده بسیار خوبی در بازار جهانی دارند.

همانطور که میدانید لوله ها و پروفیل استنلس استیل دارای قطر و وزن های مختلف هستند. و همچنین ضخامت آنها بر حسب اینچ و وزن آنها با گرم مشخص می گردد. همچنین قابل ذکر است لوله ها و پروفیل ها در اندازه های 6 متری در بازار موجود هستند. در نتیجه با توجه به ضخامت و وزن لوله و قوطی ها کاربردی متفاوتی نیز دارند. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات فولادی به قسمت مقاله ها در وبسایت توان استیل مراجعه نمائید.

 

شرکت بازرگانی توان استیل با برخورداری از تخصص و تجربه قابل قبول در زمینه واردات و فروش انواع لوله استیل 304، پروفیل استیل 304 و ورق استیل 304 آماده ارائه خدمت به شماست.

خرید عمده و جزء لوله استیل 304 پروفیل استیل 304 و ورق استیل 304 را با کمترین هزینه و

قیمت استثنایی از کشور مبدا تا مقصد از معتبر ترین برند ها را برای شما آسان کرده ایم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی با ما در شرکت بازرگانی توان استیل تماس بگیرید.

شماره های تماس و ارتباط با شرکت بازرگانی توان استیل:

تلفن و فکس دفتر مرکزی: 01135270963 موبایل : 09113157051 شماره واتس آپ : 09398923505

گالری محصولات استیل همراه با جدول وزن و مشخصات موجود در انبار را با کلیک اینجا دریافت کنید.

 

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.