خرید و قیمت پروفیل و قوطی استیل304

 

خرید و قیمت قوطی وپروفیل استنلس استیل304-1

 

خرید پروفیل استیل304 به صورت عمده و شاخه ای از شرکت بازرگانی توان استیل امکان پذیر می باشد.

پروفیل از جمله آهن‌ آلاتی است که کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد و به همین دلیل خرید پروفیل استیل304  یک امر ضروری محسوب می‌ گردد. قوطی استیل می‌ تواند برای اتصال دو قطعه پروفایل بسیار پر کاربرد و مورد استفاده قرار گیرد. قیمت پروفیل و قوطی استیل 304 با وزن و نوع پروفیل استیل معین می گردد  و می تواند در تقسیم بندی نوع باز و یا بسته قرار گیرد.

پروفیل استیل طلایی و نوع پروفیل استیل دکوراتیو در معماری کاربرد خاصی را دارند، برای آگاهی از قیمت و خرید پروفیل استیل304 شما از فروشگاه اینترنتی توان استیل قیمت پروفیل استیل304 را روزانه بررسی کنید.

این محصولات استیل به واسطه شکل ظاهری و نوع به نام‌ های پروفیل استیل باز و پروفیل استیل بسته شناخته می شوند. پروفیل استیل باز دارای ضخامت‌های گوناگونی است که در صنعت ساختمان بسیار پرکاربرد دارد.

 

نکات کلیدی برای قیمت و خرید قوطی استیل 304

برای برآورد قیمت و خرید قوطی استیل304 باید به نکات خاصی توجه کرد و در خرید قوطی استیل304 باید به ابعاد، وزن و طول هر شاخه دقت کنید که به صورت کیلوگرم محاسبه می‌ گردد. قیمت قوطی استیل با محاسبه موارد گفته شده مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

خرید پروفیل استیل304 با توجه به جنس و کیفیت آن باید کاملا آگاهانه صورت گیرد و برای برآورد قیمت قوطی استیل304 میزان هزینه های اولیه و نوع و وزن قوطی اهمیت دارد.

  • خرید قوطی  استیل 304 باید بر مبنای ابعاد، وزن و طول هر شاخه که به صورت کیلوگرم  است انجام گیرد. قیمت قوطی استیل با توجه به موارد گفته شده تعیین می گردد و خرید پروفیل با توجه به جنس و کیفیت آن دارای اهمیت است.
  • خرید پروفیل استیل از نوع پروفیل ضد زنگ می‌ تواند  با توجه به نوع  تولید و قیمت دلار معین می گردد. دوام و سختی پروفیل در همه انواع کاربرد های آن مورد توجه خریداران است. این ویژگی‌ ها باعث قیمت متفاوت پروفیل و قوطی استیل به صورت مقرون به صرفه می گردد.
  • کیفیت همیشه حرف اول را می‌زند، در خرید انواع قوطی‌ ها و پروفیل استیل که کاربرد وسیعی دارند آگاهانه تصمیم بگیرید.

 

لیست محصولات پروفیل استیل 304

لیست زیر  شامل محصولات پروفیل شرکت ساموین  در چین است. بعلت نوسانات ارز در بازار امروز در کشور ما ایران قیمت ها به روز معین می گردد.

                                                                   لیست موجودی پروفیل استیل شرکت بازرگانی توان استیل    1401/10/12

پروفیل استنلس استیل گرید 304 درزدار       ( محصولات  شرکت ساموین sumwin   چین )
        سایز لوله              اندازه    ضخامت( سایز اینج)         وزن ( گرم)
 پروفیل استیل 40*40            6 متری               1میل             7/640
 پروفیل استیل 40*40            6 متری               0/7             5/130
 پروفیل استیل 40*40                 6 متری               0/8             5/940
 پروفیل استیل 60*40            6 متری               1/2             11/090
 پروفیل استیل 80*40            6 متری               1/2             13/210
 پروفیل استیل 20*40            6 متری              1میل             5/580
 پروفیل استیل 20*40            6 متری              1/2             6/514
 پروفیل استیل 20*20                        6 متری               1 میل             3/630
 پروفیل استیل 30*20             6 متری                1میل              4/590
پروفیل استیل 30*30            6 متری               1میل             5/520
پروفیل استیل 30*15
           6 متری               1میل             4/090
پروفیل استیل 10*30            6 متری               1میل             3/633

 

 

خرید پروفیل استیل 304 ساموین به صورت شاخه ای و تنی در شرکت بازرگانی توان استیل امکان پذیر است.

کاربرد پروفیل و قوطی استیل 304

پروفیل‌ های استیل از جمله پرطرفدارترین‌ های بازار است. جنس و کیفیت فوق‌ العاده‌ و قابلیت جوش‌ پذیری و انعطاف‌ پذیری بالا از نکات مثبت در کاربرد  و خرید قوطی استیل304 است. با آگاهی از این موارد شما توان خریدی مقرون به صرفه را خواهید داشت.

به عنوان نمونه انواع ضد زنگ پروفیل و قوطی طلایی استیل را می توان در بالکن ها و حفاظ های بانکی مشاهده کرد.

در هنگام خرید قوطی استیل304 توجه کنید که ممکن است سطح مقطع آن دایره و یا مربع شکل ساخته شود. اگر سطح مقطع قوطی استیل به شکل دایره بود شما آن را به نام لوله استیل می‌ توانید استفاده کنید، لوله استیل، ورق استیل، نبشی استیل و موارد این‌ چنینی همگی در این گروه جای دارند.

علت نام گذاری بر اساس کاربرد و شکل ظاهری قطعه مشخص می‌ گردد. برای خرید پروفیل و قوطی استیل 304 بهتر است با آگاهی از یک سایت و برند معتبر به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید. قیمت پروفیل و قوطی استیل با توجه به کاربردی که در صنعت دارد می تواند متفاوت محاسبه گردد.  پروفیل استنلس استیل 304 برای صنعت‌ داران ارزش ویژه ای دارد و ظاهر فوق‌ العاده جذاب یک پروفیل استاندارد شما از انتخاب آن پشیمان نمیکند. با توجه به مقاومت و دوام بی‌ نظیر قوطی و پروفیل استیل کاربرد آن در بازار امروز امری بسیار ضروری است.

 

جمع بندی

قیمت پروفیل استیل304 با توجه به خواص، انواع، کاربرد و بسیاری از موارد دیگر می‌ تواند متفاوت تعیین گردد. نکته‌ ای که باید به آن توجه ویژه داشت استانداردها و ویژگی‌ های متفاوت آنهاست، اختلاف قیمت هر کدام از پروفیل‌ های استیل بر اساس شکل ،رنگ ،وزن و … معین می گردد. پروفیل یک نوع مقطع با شکل متفاوت است،  پروفیل‌ های باز و پروفیل‌ های استیل بسته هر کدام در ضخامت‌ های متفاوت در صنعت کاربرد دارند. شما در مقطع‌ های پیچیده و یا ساده با توجه به شکل‌ های مستطیل، مربع می توانید آنها را انتخاب کنید. در ابعاد، طول و عرض‌ های متفاوت پروفیل و قوطی استنلس استیل 304 به صورت آنلاین در فروشگاه توان استیل با قیمت مناسب موجود و قابل خرید قرار گرفته است.