قیمت و خرید قوطی و پروفیل استیل رده 304

قیمت قوطی و پروفیل استیل رده 304

پروفیل استنلس استیل رده304 یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی که در پروژه های صنعت و ساختمان سازی مورد استفاده زیادی قرار می‌ گیرد.امروزه پروفیل استیل کاربردهای بسیار وسیعی دارد. همچنین پروفیل دارای تنوع بسیار گسترده ای است. همچنین دارای تولیدات مختلفی از لحاظ شکل ظاهری و ابعاد هستند. تنوع و ابعاد متفاوت این محصول میتواند نیاز های مختلف مصرف کننده را برطرف نماید. یکی از انواع پر کاربرد این محصول، پروفیل استنلس استیل رده304 است. در این مطلب قصد داریم درخصوص قیمت پروفیل استنلس استیل  304 سخن بگوییم.

 

ویژگی های قوطی و پروفیل استنلس استیل گرید ۳۰۴

قیمت پروفیل استنلس استیل رده304 کاملا بستگی به ویژگی های این پروفیل ها دارد. پس بهتر است در ابتدا با این ویژگی ها آشنا شوید. پروفیل های استیل دسته ای از محصولات ضد زنگ هستند و جزء استنلس استیل محسوب می شوند. این محصولات در دو گرید ۲۰۱ و ۳۰۴ عرضه ی بازار می شوند. و تحت استاندارد ملی هستند. در این مقاله قصد داریم گرید ۳۰۴ آن را مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از ویژگی های مثبت این مقاطع فولادی، قابلیت مقاومت بسیار بالا است. این ویژگی موجب می گردد شرایط خوبی در برابر رطوبت از خود نشان دهند. یعنی دچار خورندگی قرار نگیرند. بنابراین انتخاب مناسبی برای کاربرد های موجود در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، تولید نرده و حفاظ  هستند.

این محصول در کنار این ویژگی، زیبایی ظاهری خود را نیز حفظ کرده، در موارد تزیینی نیز بکار می رود.

جنس استنلس استیل ها در واقع از ترکیب شدن چند عنصر می باشد. و به عنوان آلیاژ محسوب می گردند. این آلیاژ از ترکیب عناصر کروم به مقدار بیش تر از ۵.۱ درصد و نیکل و کم تر از ۵.۱ درصد کربن ساخته می شود.  این ترکیب ها در کنار هم مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط خوردگی و رطوبت به ارمغان می آورند.  بنابراین برحسب کاربردی که دارد این گزینه، در شرایط ذکر شده انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

قیمت پروفیل استنلس استیل ۳۰۴

خرید فروش پروفیل استیل در بازار بسته به ابعاد آن انجام می شود. این پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ در سایز های مختلفی از ۲ تا ۸ میلی متر ضخامت در بازار موجود است. همچنین از لحاظ شاخه ها نیز ابعاد مختلفی دارد. همه ی این موارد روی قیمت پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ تاثیر خواهد گذاشت. طبیعتاً هر چه قطر و ضخامت و طول و وزن این پروفیل ها بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود. به طور معمول  بعضی ابعاد این محصول در کشور ما تولید نمی شود. همچنین جزء محصولات وارداتی هستند.

دانستن این نکته حائز اهمیت بسیاری است که قیمت پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ بر حسب واحد وزن نسبت به قوطی استیل بیش تر و گران تر است.

علاوه بر این موارد نام برده بر قیمت نهایی محصول، کیفیت آن نیز بسیار مهم هستند. به طور کلی نمی توان به طور دقیق قیمت پروفیل استنلس استیل رده ۳۰۴ را تعیین کرد. بسته به شرایط روز و قیمت مواد اولیه آن، قیمت نهایی این محصول متفاوت خواهد بود.

اطلاعات کافی و آگاهی کامل در این زمینه لازم است تا بتوانید خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشت.

روش های تولید قوطی های استنلس استیل رده ۳۰۴

تولید پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ به دو روش و شامل موارد زیر است: 

  • اول: تولید به شیوه مستقیم
  • دوم: تولید به شیوه غیر مستقیم.

روش مستقیم به نحوی صورت می گیرد  که محصول تولید شده، از لحاظ ابعاد دقیق تر هستند.  دارای زاویه های تیزی نیز هستند. سرعت تولید محصول در روش غیر مستقیم بالا تر و در نتیجه بازدهی بسیار بالایی نیز دارند. ولی محصول تولید شده در روش غیر مستقیم نهایت نسبت به روش مستقیم از کیفیت کم تری برخوردارند. عموم پروفیل های استیل را به روش مستقیم تولید می کنند.

از ویژگی های مقاطع استنلس استیل ۳۰۴ می توان به داشتن سطحی یکدست، براق و شفاف اشاره کرد. موارد ذکر شده در کنار هم باعث شده در موارد تزئینی از آن بهره ببرند.

به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، در مکان های مرطوب و نم دار می توان برای ساخت میز و نرده و حفاظ و صنایع نفتی و گازی و پتروشیمی از آن بهره برد. از استنلس استیل به ویژه گرید ۳۰۴ برای ساخت و تولید دستگاه های ساخت مواد غذایی استفاده می شود. زیر آنها نیاز به استرلیزه شدن دارند و درکارخانه های تولیدی محصولات لبنیاتی کاربرد دارند.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم شما را با قیمت پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ و کاربردها و ویژگی های مختلف آن بیشتر آشنا کنیم. عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت آن را نیز بررسی کردیم. در فروشگاه توان استیل علاوه بر عرضه پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ محصولاتی چون لوله و ورق موجود است. برای خرید و قیمت لوله های استنلس استیل 304 و ورق استنلس استیل 304 میتوانید از ما مشاوره دریافت نمایید.