خرید لوله استیل دکوراتیو

خرید لوله استیل دکوراتیو

(خرید لوله استیل دکوراتیو ) برای اطلاع از لیست موجودی و قیمت روز با ما تماس برقرار نمایید.

|لوله استنلس استیل دکوراتیو چیست؟ از جمله لوله های ساخته شده از ورق های استنلس استیل هستند .این لوله ها برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از لحاظ ظاهری این لوله ها بسیار شبیه به لوله های مبلی هستند و در ساخت آن ها از روش های متفاوتی استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم راجع به لوله دکوراتیو ، انواع آن ، کاربرد آن و غیره سخن بگوییم.

لوله استیل دکوراتیو را با نام های دیگری از جمله لوله استیل نازک یا لوله استیل درزدار هم می شناسند. این لوله ها را از گریدهای مختلف سری ۳۰۰ مانند گرید های ۳۰۴ ، ۳۱۶ ، ۳۱۰ و ۳۲۱ تولید می نمایند که شرکت توان استیل در حال حاضر لوله ای استنلس استیل 304 را ارائه میدهد. این لوله ها ظاهر فوق العاده زیبایی دارند به همین علت از آنها برای تولید محصولات صنعتی و لوازم آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرند.

 لوله استیل دکوراتیو چه ویژگی هایی دارد؟

لوله استیل دکوراتیو مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی دارد.دیگر ویژگی های مهم این لوله های دکوراتیو عبارتند از :

  1. این لوله ها را می توان در ابعاد و اندازه هایی گوناگون تولید کرد و  شما می توانید بسته به نیاز خود آن را خریداری نمایید.
  2. ظاهر این لوله های دکوراتیو بسیار زیبا است.
  3. این لوله ها دوام بسیار بالایی دارند و به همین دلیل طول عمر آن ها بسیار زیاد است به نحوی که تا سالیان سال می توانند برای شما کار کنند.
  4. فرآیند پذیری آنها بالاست. فرآیند پذیری شامل مواردی همچون خمکاری لوله ها ، جوش پذیری ، آبکاری و … می باشد.

ویژگی های لوله استیل دکوراتیو

قیمت و خرید لوله استیل دکوراتیو به عوامل متعددی بستگی دارد و می تواند روز به روز متفاوت است. از جمله مواردی که بر این قیمت تاثیر گذارند عبارتند از قیمت های اعلامی جهانی برای ورق های استیل، تعرفه های گمرکی برای واردات نمونه های خارجی، قیمت ارز و …

کاربرد لوله استیل دکوراتیو

ار جمله مواردی که برای لوله استیل دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند ازلوازم آشپزخانه و مواردی که به عنوان دکوراتیو به کار می روند. این لوله ها را نمی توان در صنایع و به خصوص صنایع غذایی و دارویی یا حتی انتقال سیالات و لوله های پروفیل استفاده کرد.

                                                       لیست موجودی  لوله استیل دکوراتیو  شرکت بازرگانی توان استیل    1401/5/10

لوله استنلس استیل گرید 304 درزدار       ( محصولات  شرکت ساموین sumwin   چین )
        سایز لوله              اندازه    ضخامت( سایز اینج)         وزن ( گرم)
 لوله استیل 51            6 متری               0/5             3/750
 لوله استیل 51            6 متری             0/55             4/178
 لوله استیل 51                 6 متری               0/6             4/500
 لوله استیل 38            6 متری               0/5             2/750
 لوله استیل 38            6 متری             0/55             3/100
 لوله استیل 38            6 متری               0/6             3/270
 لوله استیل 16            6 متری             0/35             0/822
 لوله استیل 16            6 متری               0/4             0/909
 لوله استیل 25            6 متری               1 میل             3/600
 لوله استیل 25            6 متری               0/6             2/190
 لوله استیل 25            6 متری               0/7             2/560
 لوله استیل 12            6 متری                0/5              0/840

انواع لوله استیل دکوراتیو در صنعت

لوله استیل دکوراتیو را به چند دسته می توان تقسیم نمود :

لوله استیل نازک :

این لوله ها همان گونه که از نامشان پیداست ضخامت بسیار کمی دارند و اغلب این ضخامت از 0.5 تا 1.5 می باشد. هم چنین طول آن ها بین ۳ تا ۶ متر است و از گرید هایی همچون ۲۰۱ ، ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردند. از آن جایی که ضخامت این لوله ها کم است و بسیار ظریف هستند، در دیزاین و طراحی های بخش های مختلف عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله استیل دکوراتیو طرحدار :

این لوله ها از نظر گرید های به کار رفته در آن ها شبیه نمونه های استیل نازک هستند .تنها تفاوتی که با گروه قبل دارند این است که سطح رویه لوله های طرحدار با پوشش های مختلفی طرحدار شده است و جلوه ی زیباتری دارند. معمولا نمونه های وارداتی این لوله از تولیدات کارخانه های چینی است. از جمله مواردی که برای این لوله ها استفاده می شوند شامل  دستگیره های داخلی آسانسور ، استفاده به عنوان نرده در راه پله ها و بالکن ها و … می باشد.

 

لوله استیل دکوراتیو 304
خرید و قیمت لوله استیل دکوراتیو

لوله استیل طلایی :

این لوله ها از خاص ترین و زیباترین نمونه لوله استیل دکوراتیو می باشند. آنها در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می گردند. استفاده از این لوله های استیل به دلیل زیبایی ظاهری آن ها امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. این لوله ها را در اندازه ها و ابعاد گوناگون تولید می نمایند. از آن ها برای زیبا سازی مکان و ..‌ مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله استیل خش دار:

این نمونه ها از جدید ترین استیل های دکوراتیو موجود در بازار است که در رنگ های مختلفی همچون استیل ، مسی و طلایی تولید می شود. تولید این لوله ها از نمونه استیل های نگیر و بگیر می باشد .از آنها برای جنبه های تزئینی در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها به دلیل وجود روکش های خش دار بر روی خود در برابر ضربات مختلف و عوامل محیطی بسیار مقاوم می باشند.

لوله استیل مات :

از دیگر نمونه های لوله استیل دکوراتیو است که سطحی مات دارد و قیمت آن نسبت به نمونه های دیگر پایین تر می باشد. از این لوله ها برای دستگیره های داخلی موجود در آسانسورها ، نرده ها ، حفاظ محوطه ، راه پله ها و … استفاده می شود.

 

لوله استیل 304
خرید و لیست موجودی لوله استیل 304

سخن نهایی

امروزه از لوله های استیل در موارد گوناگون استفاده می کنیم . یکی از نمونه های لوله های استیل ، لوله استیل دکوراتیو است .از آنها بیشتر برای زیبا سازی اماکن مختلف استفاده می شود .این لوله ها انواع مختلفی از جمله نمونه های خش دار ، مات ، طلایی ، طرحدار و نازک دارد. در این مقاله سعی کردیم شما را با لوله استیل دکوراتیو و ویژگی های منحصر به فرد انواع آن آشنا سازیم وشما را در انتخاب و خرید آن یاری دهیم.

مطالب مرتبط:

جوشکاری استیل

پروفیل استنلس استیل 304

ورق استیل 304