خرید لوله استیل دکوراتیو

 

خرید لوله استیل دکوراتیو304
خرید لوله های استیل 304 (دکوراتیو) ساموین

 

 (خرید لوله استیل دکوراتیو )  مشاهده لیست موجودی روزانه ( ضخامت و وزن)

 

مقدمه: اگر بخواهیم تعریفی مختصر از لوله های استیل دکوراتیو 304 بیان نماییم باید گفت این لوله ها از جمله لوله های ساخته شده از ورق های استنلس استیل هستند. این لوله ها برای مصارف گوناگون و متفاوتی مورد استفاده بسیار قرار می گیرند.و از لحاظ ظاهری این لوله ها بسیار شبیه به لوله های مبلی هستند اما در ساخت آن ها از روش های متفاوتی استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم راجع به لوله دکوراتیو ، انواع آن ، کاربرد آن و غیره سخن بگوییم پس در ادامه مطلب با ما همراه گردید.

|لوله استنلس استیل دکوراتیو چیست؟

لوله استیل دکوراتیو را با نام های دیگری از جمله لوله استیل نازک یا لوله استیل درز دار هم می شناسند. این لوله ها را از گریدهای مختلف سری ۳۰۰ مانند گرید های ۳۰۴ ، ۳۱۶ ، ۳۱۰ و ۳۲۱ تولید می نمایند. البته در شرکت بازرگانی توان استیل در حال حاضر امکان تهیه و خرید لوله ای استنلس استیل 304 با قیمت بسیار مناسب فراهم گردیده است. این لوله ها ظاهر فوق العاده زیبایی دارند به همین علت از آنها برای تولید محصولات صنعتی و لوازم آشپزخانه و دکوراسیون داخلی فضا  استفاده می گردد.

 لوله استیل دکوراتیو چه ویژگی هایی دارد؟آ

لوله استیل دکوراتیو مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند و شاید این نکته با اهمیت ترین ویژگی آنها است.

از دیگر ویژگی های مهم این لوله های دکوراتیو عبارتند از :

  1. این لوله ها را می توان در ابعاد و اندازه هایی گوناگون تولید کرد و  شما می توانید بسته به نیاز خود آن را خریداری نمایید.
  2. همانگونه که اشاره کردیم ظاهر این لوله های دکوراتیو بسیار زیبا است و این نکته بعنوان ویژگی ظاهری اهمیت بسیار دارد.
  3. این لوله ها دوام بسیار بالایی دارند و به همین دلیل طول عمر آن ها بسیار زیاد است به نحوی که تا سالیان سال می توانند برای شما کار کنند.
  4. فرآیند پذیری لوله های استیل دکوراتیو بالا است و در تعریف فرآیند پذیری میتوان گفت شامل موارد ی همچون خم کاری لوله ها ، جوش پذیری ، آب کاری میگردد.
ویژگی های لوله استیل دکوراتیو
لوله های استیل 304-ساموین

قیمت و خرید لوله استیل دکوراتیو به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله موارد ی که بر این قیمت این لوله ها تاثیر گذارند عبارتند از قیمت های اعلام شده جهانی برای فولاد و ورق استیل و تعرفه های گمرکی برای واردات نمونه های خارجی، قیمت ارز و … را نام برد.

کاربرد لوله استیل دکوراتیو

ار جمله موارد ی که از لوله استیل دکوراتیو استفاده می گردد عبارتند از استفاده در لوازم آشپزخانه و یا استفاده دکوری این لوله ها در فضای داخلی خانه ها که موجب زیبایی بیشتری است. قابل ذکر است این لوله ها در صنایع و به خصوص صنایع غذایی و دارویی یا حتی انتقال سیالات و لوله های پروفیل استفاده نمیشود.

 

                                                       لیست موجودی  لوله استیل دکوراتیو  شرکت بازرگانی توان استیل    

لوله استنلس استیل گرید 304 درزدار       ( محصولات  شرکت ساموین sumwin   چین )
        سایز لوله              اندازه    ضخامت( سایز اینج)         وزن ( گرم)
 لوله استیل 51            6 متری               0/5             3/750
 لوله استیل 51            6 متری             0/55             4/178
 لوله استیل 51                 6 متری               0/6             4/500
 لوله استیل 38            6 متری               0/5             2/750
 لوله استیل 38            6 متری             0/55             3/100
 لوله استیل 38            6 متری               0/6             3/270
 لوله استیل 16            6 متری             0/35             0/822
 لوله استیل 16            6 متری               0/4             0/909
 لوله استیل 25            6 متری               1 میل             3/600
 لوله استیل 25            6 متری               0/6             2/190
 لوله استیل 25            6 متری               0/7             2/560
 لوله استیل 12            6 متری                0/5              0/840

انواع لوله استیل دکوراتیو در صنعت

لوله استیل دکوراتیو را به چند دسته می توان تقسیم نمود :

لوله استیل نازک :

این لوله ها همان گونه که از نامشان پیداست ضخامت بسیار کمی دارند و اغلب این ضخامت از 0.5 تا 1.5 هستند. هم چنین طول آن ها بین ۳ تا ۶ متر است و از گریدهایی همچون ۲۰۱ ، ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردند. از آن جایی که ضخامت این لوله ها بسیارکم است و بسیار ظریف هستند، در دیزاین و طراحی های بخش های مختلف عمومی و خصوصی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله استیل دکوراتیو طرحدار :

لوله های طرحدار از نظر گریدهای به کار رفته در آن ها شبیه نمونه های استیل نازک هستند. اما تنها تفاوتی که با گروه قبل دارند این است که سطح رویه لوله های طرحدار با پوشش های مختلفی طرحدار شده است و به همین علت جلوه ی زیباتری دارند. معمولا نمونه های وارداتی این لوله از تولیدات کارخانه های چینی است. و از جمله موارد دیگری کاربرد این لوله ها استفاده در دستگیره های داخلی آسانسور، استفاده به عنوان نرده در راه پله ها و بالکن ها و …. را نام برد.

لوله استیل دکوراتیو 304
خرید و قیمت لوله استیل دکوراتیو

لوله استیل طلایی :

این لوله ها از خاص ترین و زیباترین نمونه لوله استیل دکوراتیو  هستند. همچنین آنها در طرح ها و رنگ های متنوعی نیز تولید می گردند. استفاده از این لوله های استیل به دلیل زیبایی ظاهری آن ها امروزه بسیار رواج پیدا کرده است به همین علت این لوله ها را در اندازه ها و ابعاد گوناگون تولید می نمایند. و از آن ها برای زیبا سازی مکان های مختلف استفاده میشود.

لوله استیل خش دار:

این نمونه ها از جدید ترین استیل های دکوراتیو موجود در بازار است که در رنگ های مختلفی همچون استیل، مسی و طلایی تولید می شوند و تولید این لوله ها از نمونه استیل های نگیر و بگیر هستند. قابل ذکر است از آنها برای جنبه های تزئینی در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها به دلیل وجود روکش های خش دار بر روی خود در برابر ضربات مختلف و عوامل محیطی بسیار مقاوم هستند.

لوله استیل مات :

از دیگر نمونه های لوله استیل دکوراتیو است که سطحی مات دارد و قیمت آن نسبت به نمونه های دیگر پایین تر است. از این لوله ها برای دستگیره های داخلی موجود در آسانسورها، نرده ها، حفاظ محوطه، راه پله ها و بالکن ها استفاده می شود.

 

لوله استیل 304
خرید و لیست موجودی لوله استیل 304

سخن نهایی

امروزه از لوله های استیل در موارد گوناگون استفاده می کنیم. یکی از نمونه های لوله های استیل، لوله استیل دکوراتیو است .از آنها بیشتر برای زیبا سازی اماکن مختلف استفاده می شود. این لوله ها انواع مختلفی از جمله نمونه های خش دار، مات، طلایی، طرحدار و نازک دارند. در این مقاله سعی کردیم شما را با لوله استیل دکوراتیو و ویژگی های منحصر به فرد انواع آن آشنا سازیم و شما را در انتخاب و خرید آن یاری دهیم. در شرکت بازرگانی توان استیل ما لوله های استیل 304 دکوراتیو برند (ساموین) را با قیمت بسیار مناسب عرضه می نماییم برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

جوشکاری استیل

پروفیل استنلس استیل 304

ورق استیل 304